Rynny

Rynny


Kompletne systemy rynnowe renomowanych firm: PVC, STAL, METAL, TYTAN, LUXOCYNK

Rynny stalowe w systemie Galeco STAL to przede wszystkim rynny półokrągłe, głębsze z charakterystycznym wywinieciem brzegów do wewnątrz. Drugą generacją systemu są rynny kwadratowe Galeco STAL2, które łączą w sobie nowoczesny design i podkreślają nietuzinkowosć budynku.

Galeco LUXOCYNK to rynny ocynkowane, które są połączeniem stylowego, srebrnego koloru orynnowania w przystępnej cenie ze wszystkimi zaletami rynien stalowych z systemu Galeco STAL.

System rynnowy Galeco TYTAN CYNK to rynny, rury spustowe i akcesoria wykonane z długowiecznego stopu cynku, który gwarantuje bezpieczeństwo na długie lata.

Podsufitka dachowa Galeco DECOR to system zabudowy okapu typu siding. Dekoracyjna podsufitka dostępna w różnych kolorach, zabezpiecza i poprawia estetykę budynku. Nowością jest okucie deski czołowej, które pozwala na nowoczesne wykończenie okapu dachowego.

Rynny PVC to nowa jakość orynnowania zamknięta w nowoczesnej technologii wykonania – koekstruzji, która zapewnia wysoką jakość i długoletnią funkcjonalnosć orynnowania.

System Galeco BEZOKAPOWY to innowacyjne rozwiązanie stworzone dla budynków bez okapu. Prostokątny kształt rynny pozwala na jej zabudowę w elewacji w sposób systemowy, a biblioteka rysunków CAD z elementami orynnowania ułatwia pracę architektom.

1-298